Bramy, furtki, osprzęt, galanteria

Jako uzupełienie oferty, mam do zaproponowania Państwu również:

 • Bramy dwuskrzydłowe rozwierane standardowo, wyposażone w regulowane zawiasy mocowane do słupów metalowych. Zawiasy regulowane zapewniają pełną regulację ustawienia skrzydła bramy lub furtki (zakres 50-90mm), oraz umożliwiają montaż skrzydła na każdym rodzaju słupa. W standardowych zestawach bram dwuskrzydłowych rozwieranych oferujemy Państwu słupy 100x100mm - mocniejsze o 25% od słupów 80x80mm. Zapewniają solidne oparcie dla bram i furtek. Większa średnica wpływa pozytywnie na wygląd i trwałść Państwa ogrodzenia.
  Brama rozwierana dwuskrzydłowa może zostać zamontowana również do słupów klinkierowych.
  W skład kompletu wchodzą dwa skrzydła bramy, furtka, 3 słupy metalowe, klamka, klucz lub zamek patentowy. Dodatkowo istnieje możliwość montażu automatu napędowego.

 • Bramy przesuwne samonośne. W skład zestawu bramy przesuwnej samonośnej wchodzi: brama przesuwna (wypełnienie wg wzoru), zestaw składający się z 2 kompletów rolek jezdnych (wózków regulowanych) i słupa utrzymującego bramę w pionie, słup najazdowy, rolka najazdowa i prowadząca, opis i rysunek montażowy.
  Do bramy przesuwnej samonośnej, która będzie otwierana ręcznie istnieje możliwość zamontowania zamka hakowego (opcja za dopłatą)
  Na życzenie Klienta produkujemy bramy przesuwne o nietypowych wymiarach, których wycena następuje na podstawie indywidualnych kalkulacji.
  Dodatkowo istnieje możliwość montażu do bramy przesuwnej automatu napędowego.

 • Furtki. Oprócz standardowych wymiarów na życzenie Klienta wykonujemy furtki o nietypowych wymiarach, których wycena nastęuje na podstawie indywidualnych kalkulacji.

Kompozycja

Szeroki wybór wzorów i kompozycji ogrodzeń, estetyka i trwałość.

Konstrukcja

Konstrukcja naszych ogrodzeń umożliwia szybki i łatwy montaż.

Montaż

Oferujemy serwis w zakresie montażu u Klienta, oraz własny transport.